Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Radzyminie
“Piękno na to jest, by zachwycało do pracy - praca, by się zmartwychwstało.” Cyprian Kamil Norwid


KONTAKT

Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana K. Norwida w Radzyminie

ul. Konstytucji 3 Maja 26
05-250 Radzymin

telefon: 22 786 50 15
fax: 22 786 50 69
e-mail: lo_radzymin@op.pl

Konto Rady Rodziców

Bank: PeKaO SA Oddział w Wołominie

Właściciel rachunku: Rada Rodziców LO im. C.K Norwida w Radzyminie

Numer rachunku: 29 1240 6335 1111 0011 0231 1328

Mapka dojazdu


Wyświetl większą mapę

Administrator danych osobowych

Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana K. Norwida w Radzyminie.

W jakim celu i na jakiej podstawie przetwarzamy Pani/Pana dane?

Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych następuje wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane pytania lub w innych sprawach, w których Pani/Pan kontaktuje się z nami wykorzystując formularz kontaktowy. Jeśli ma Pani/Pan jakiekolwiek pytania odnośnie przetwarzania przez nas danych, czy praw jakie Pani/Panu w związku z tym przysługują, proszę o przesłanie maila na adres mail: lo_radzymin@op.pl Podstawą prawną przetwarzania przez nas Pani/Pana danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes Administratora, jakim jest właściwa obsługa osób kierujących korespondencję do Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Radzyminie, w tym udzielanie odpowiedzi na kierowane do nas pytania (tj. art. 6 ust. 1 lit. f Rozporządzenia Ogólnego o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r., dalej: „RODO”).

Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych: iod.radzymin@edukompetencje.pl,

Dane będą przekazane wyłącznie do podmiotów upoważnionych do tego na podstawie przepisów prawa.

Okres przechowywania danych

Pani/Pana dane osobowe będą wykorzystywane przez nas przez okres niezbędny do udzielenia odpowiedzi lub nawiązania kontaktu. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale ich niepodanie łączy się z brakiem możliwości otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie lub przesłaną korespondencję. Ma Pani/Pan prawo żądania dostępu do danych, sprostowania, sprzeciwu, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania. Bezpieczeństwo Pani/Pana danych jest dla nas priorytetem, jeśli jednak uznasz, że przetwarzając dane naruszamy przepisy RODO, ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Inspektor Ochrony Danych Osobowych

Liceum Ogólnokształcącego im. Cypriana Kamila Norwida w Radzyminie

Ernest Ziemiński

e-mail: iod.lo.radzymin@edukompetencje.pl