Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Radzyminie
“Piękno na to jest, by zachwycało do pracy - praca, by się zmartwychwstało.” Cyprian Kamil Norwid


Rada Rodziców

Konto Rady Rodziców

Bank: PeKaO SA Oddział w Wołominie

Właściciel rachunku: Rada Rodziców LO im. C.K Norwida w Radzyminie

Numer rachunku: 29 1240 6335 1111 0011 0231 1328

Działania Rady Rodziców

W dniu 19.10.2020 roku miało miejsce ogłoszenie wyników szkolnego konkursu wiedzy historycznej oraz wręczenie 17 nagród ufundowanych przez Radę Rodziców. Przyznano 3 nagrody za zajęcie I miejsca, 3 nagrody za zajęcie II miejsca, 3 nagrody za zajęcie III miejsca, oraz 8 wyróżnień. Wartość wszystkich nagród to 610 PLN

Cieszymy się, że możemy przekazać informację o tym, że RR sfinansowała nagrody w konkursie plastycznym, na portret hiszpańskiego pisarza Carlosa Ruiza Zafona. Konkurs odbył się w liceum w grudniu 2020 roku. W konkursie wzięło udział tylko 10 uczestników - szkoda, że tak niewielu. Prace są ładne - organizatorzy docenili zaangażowanie uczestników mimo innych zajęć szkolnych oraz plastyczne zdolności nagrodzonych. Nagrody otrzymało troje laureatów a dwóm przyznano wyróżnienia. Mamy nadzieję, że nagrody tegoroczne przyczynią się chociaż trochę do tego aby w przyszłym roku na konkurs trafiło wielokrotnie więcej prac niż tym razem.

Rada Rodziców sfinansowała kolejny konkurs w liceum. Tym razem ufundowała nagrody w Świątecznym Konkursie Bibliotecznym na kwotę 605 pln. Konkurs polegał na udzieleniu poprawnych odpowiedzi na pytania związane z nowym, niedawno wprowadzonym, komputerowym katalogiem szkolnej biblioteki. Pytania miały na celu zapoznanie się użytkowników biblioteki ze sposobem poruszania się po katalogu, metodami wyszukiwania książek w katalogu, filtrowaniem i sortowaniem wyników, itp. Nagrodami były tradycyjnie karty upominkowe z EMPiK'u. Nagrodzono troje laureatów, troje otrzymało wyróżnienia a czworo nagrody specjalne. W konkursie wzięło udział łącznie 43 użytkowników biblioteki szkolnej. Gratulujemy laureatom a pozostałych zachęcamy do korzystania ze zbiorów biblioteki i czytania książek.