“Piękno na to jest, by zachwycało do pracy - praca, by się zmartwychwstało.” Cyprian Kamil Norwid
Zakończenie nauki w Liceum
24 kwietnia naukę w Liceum ukończyli Absolwenci Rocznik 2015. Jak podczas każdego zakończenia nauki w naszym Liceum nagrodzeni zostali najlepsi uczniowie – przyszli maturzyści. Podczas uroczystości pani Urszula Zimińska, Dyrektor szkoły powitała gości: panią Martę Rajchert z Zarządu Powiatu Wołomińskiego, panią Magdalenę Soszyńską-Kalinowską, Naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury, Promocji i Sportu, pana Kazimierza Gumkowskiego, Prezesa Koła Sybiraków w Radzyminie, rodziców, byłego wieloletniego pracownika pana Romana Janusza, nauczycieli, panią Wicedyrektor Lidię Wize, wychowawców klas trzecich: panią Justynę Bylak, panią Marię Różycką, panią Karolinę Odelską, uczniów – wkrótce absolwentów. Życzenia przyszłym absolwentom złożyły panie: Marta Rajchert i Magdalena Soszyńska-Kalinowska z Starostwa Powiatu Wołomińskiego.
I. Podziękowania dla rodziców
• Państwo Beata i Zbigniew Roguscy – rodzice Łukasza Roguskiego z klasy IIIa
• Państwo Elżbieta i Witold Michalczyk – rodzice Jessicy Michalczyk z klasy IIIa
• Pani Renata Pachulska – mama Zuzanny Pachulskiej z klasy IIIa
• Pani Krystyna Przytulska – mama Piotra Przytulskiego z klasy IIId
II. Bardzo dobre wyniki w nauce
• Piotr Przytulski – klasa III d – średnia ocen: 5,18
List Gratulacyjny dla mamy Piotra – pani Krystyny Przytulskiej
• Aleksandra Syrówka – klasa III c - średnia ocen: 5,00
List Gratulacyjny dla rodziców Aleksandry – Państwa Bogusławy i Ignacego Syrówka
• Joanna Kostrzewa – klasa III c - średnia ocen: 4,88
List Gratulacyjny dla rodziców Joanny – Państwa Danuty i Bogdana Kostrzewa
• Klaudia Kotlarczyk – klasa III a - średnia ocen: 4,88
List Gratulacyjny dla rodziców Klaudii – Państwa Joanny i Mirosława Kotlarczyk
• Natalia Niedzieska – klasa III c - średnia ocen: 4,76
List Gratulacyjny dla rodziców Natalii – Państwa Małgorzaty i Mirosława Niedzieskich
• Katarzyna Śladowska – klasa III a - średnia ocen: 4,76
List Gratulacyjny dla rodziców Katarzyny – Państwa Doroty i Stanisława Śladowskich
• Mikołaj Dybka – klasa III a - średnia ocen: 4,76
List Gratulacyjny dla mamy Mikołaja – Pani Katarzyny Dybka
III. Stypendium Rady Rodziców„Prymus”
• Piotr Przytulski z klasy IIId
• Aleksandra Syrówka z klasy IIIc
IV. Order „Amicus scholae Norvidi”
• Piotr Przytulski z klasy IIId
• Aleksandra Syrówka z klasy IIIc
• Karol Bąk z klasy IIIc
List Gratulacyjny dla rodziców Karola – Państwa Moniki i Leszka Bąk
V. Nagroda za wzorową frekwencję
• Piotr Przytulski – z klasy IIId
VI. Gazeta Szkolna „Przerywnik” i Koło Multimedialne - pod opieką pani Agnieszki Strojeckiej i pani Doroty Doroszkiewicz
• Aleksandra Syrówka z klasy III c
• Milena Maniecka z klasy III c
• Joanna Kostrzewa z klasy III c
• Piotr Przytulski z klasy III d
VII. Zespół Muzyczno - Wokalny „Anima Mea” - pod opieką pana Bartłomieja Tomczyka i pani Agnieszki Strojeckiej
• Karol Bąk z klasy III c
• Magda Janicka z klasy III a
• Klaudia Jóźwiak z klasy III c
• Marta Szczepanik z klasy III c
• Joanna Kostrzewa z klasy III c
• Aleksandra Syrówka z klasy III c
• Sandra Szydłowska z klasy III c
VIII. Samorząd Uczniowski - pod opieką pani Justyny Bylak i pani Katarzyny Kaliszuk
• Katarzyna Śladowska z klasy III a
• Katarzyna Klimkiewicz z klasy III d
• Kristian Dennard z klasy III a
• Radosław Boguś z klasy III a
IX. Szkolne Koło Teatralne i Szkolny Teatr „Norwidowcy” - pod opieką pani Ewy Całki i pani Marii Różyckiej
• Kristian Dennard z klasy III a
• Kacper Rudnik z klasy III d
• Piotr Przytulski z klasy III d
• Łukasz Ziemkiewicz z klasy III a
• Szymon Cymer z klasy III c
• Marta Szczepanik z klasy III c
• Aleksandra Syrówka z klasy III c
• Sandra Szydłowska z klasy III c
X. Poczet Sztandarowy - pod opieką pani Katarzyny Kaliszuk
• Konrad Bylak z klasy III d
• Damian Obłuski z klasy III c
XI. Konkursy: Za reprezentowanie Szkoły w Konkursie „Strzał w Dziesiątkę” – pod opieką pani Jolanty Sitek
• Damian Obłuski
• Karolina Mordecka
• Paulina Budek
XII. Szkolne Koło Sportowe – pod opieką p. Ewy Całki, pana Tadeusza Jędrasika i pana Michała Ziółkowskiego
• Radosław Boguś z klasy III a
• Jakub Chojnacki z klasy III a
• Dominik Sobański z klasy III a
• Tomasz Prażmowski z klasy III d
• Adam Machnowski z klasy III d
• Łukasz Ziemkiewicz z klasy III a
• Karolina Karolak z klasy III a
• Łukasz Roguski z klasy III a
• Karolina Karolak z klasy III a
• Jessica Michalczyk z klasy III a
• Sandra Szydłowska z klasy III a
• Adam Polkowski z klasy III a
• Mateusz Pawlina z klasy III a
• Damian Małek z klasy III a
• Dominika Grochowska z klasy III a
Na zakończenie życzenia przyszłym maturzystom złożyli przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego – Joanna Wojcieszkiewicz z klasy IIA i Patryk Rybarczyk z klasy IA.
Swoje podziękowania dla nauczycieli przygotowali także absolwenci klas: IIIA, IIIC, IIID.
Oprac. Anna Romaszko, Jolanta Sitek
Fot. Marcin Górski, klasa IIA